IKC Alexia contactgegevens

Adresgegevens

Idzerdastins 61
8925 AG Leeuwarden
(058) 2661521


  facebook: algraschool of ikc alexia
  Contact pagina:

naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

 
menu

Schoolgegevens

Adresgegevens

Idzerdastins 61
8925 AG Leeuwarden
(058) 2661521


Directeur

Mevr. Linda Verhaag: l.verhaag@pcboleeuwarden.nl


Intern Begeleider/Adjunct directeur

dhr. Johan Spoelstra  j.spoelstra@pcboleeuwarden.nl
 

Adresgegevens wijzigen/doorgeven:

algra-administratie@pcboleeuwarden.nl

 

Mailadressen van collega's 

Gr 1a/2a 

Trynke Bosgraaf

Elskelien Wiersma

Talitha de Boer (LIO) 

t.bosgraaf@pcboleeuwarden.nl

e.wiersma@pcboleeuwarden.nl

t.deboer@pcboleeuwarden.nl

Gr 1b/2b

Jantine vd Wal  

Elskelien Wiersma 

j.vdwal@pcboleeuwarden.nl

e.wiersma@pcboleeuwarden.nl

Gr 3a 

Hilda Jonker 

Hiltje Groendijk

h.jonker@pcboleeuwarden.nl

h.groendijk@pcboleeuwarden.nl

Gr 4a

Nathalie Hettinga

n.hettinga@pcboleeuwarden.nl

Gr 5a

Ytje Rinzema 

Jogchum Sipma

y.rinzema@pcboleeuwarden.nl

j.sipma@pcboleeuwarden.nl

Gr 5b

Andrew Feijten

a.feijten@pcboleeuwarden.nl

Gr 6a

Joantine Douma

j.douma@pcboleeuwarden.nl

Gr 6b

Martine Hoeksma

m.hoeksma@pcboleeuwarden.nl 

Gr 7a

Leandra Bos

l.bos@pcboleeuwarden.nl

Gr 7b

Carla de Vries

Neeltje de Boer

c.devries@pcboleeuwarden.nl

n.deboer@pcboleeuwarden.nl

Gr 8a

Marynda Meijer

Alianne Dijk

m.meijer@pcboleeuwarden.nl

a.dijk@pcboleeuwarden.nl

Gr 8b

Sabine Hettinga

Marynda Meijer

s.hettinga@pcboleeuwarden.nl

m.meijer@pcboleeuwarden.nl

                                 

(meer over dit onderwerp)