Dr. Algraschool contactgegevens

Adresgegevens

Idzerdastins 61
8925 AG Leeuwarden
(058) 2661521


  facebook:
  Twitter:
  Contact pagina:

naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

 
menu

Schoolgegevens

Adresgegevens

Idzerdastins 61
8925 AG Leeuwarden
(058) 2661521


Directeur

Mevr. Linda Verhaag: l.verhaag@algraschool.nl


Adjunct/IB

dhr. Johan Spoelstra  j.spoelstra@algraschool.nl
 


Adresgegevens wijzigen/doorgeven:

administratie@algraschool.nl

 

Mailadressen van collega's

Gr1/2a        Yvonne Oost                              y.oost@algraschool.nl

                    Elskelien Wiersma                     e.wiersma@algraschool.nl

                

Gr1/2b       Jantine vd Wal                          j.vdwal@algraschool.nl

                   Elskelien Wiersma                     e.wiersma@algraschool.nl

                   

Gr1/2c       Trynke Bosgraaf                        t.bosgraaf@algraschool.nl

                  Foekje Steringa                         f.steringa@algraschool.nl 

   

Gr3a           Regina Lenes - Hazenberg          r.hazenberg@algraschool.nl

                  Titia van Beijeren                       t.vanbeijeren@algraschool.nl

                   

 

Gr3b           Nathalie Hettinga                      n.hettinga@algraschool.nl

                  

Gr4a           Anja Nagel                                a.nagel@algraschool.nl 

                  Ytje Rinzema                             y.rinzema@algraschool.nl

 

Gr4b          Marlies van Slobbe                      m.vslobbe@algraschool.nl

                  Monique Tromp                          m.tromp@algraschool.nl

          

Gr5a         Anneke Jonker                           a.jonker@algraschool.nl

                 Carla de Vries                            c.devries@algraschool.nl

                

Gr 5b/6b  Neeltje de Boer                          n.deboer@algraschool.nl

                 Monique Riksten -Tromp             m.tromp@algraschool.nl

                

Gr6a          Irma Poorte                                i.poorte@algraschool.nl

                 Marianne Woudstra                    m.woudstra@algraschool.nl

                

Gr7a         Martine Hoeksma                       m.hoeksma@algraschool.nl

                            

Gr7b/ 8b  Anne-Joleyn Kolk                       aj.kolk@algraschool.nl

               

Gr 8a        Sabine Hettinga                         s.hettinga@algraschool.nl

                 Alianne Dijk                               a.dijk@algraschool.nl

(meer over dit onderwerp)