IKC Alexia contactgegevens

Adresgegevens

Idzerdastins 61
8925 AG Leeuwarden
(058) 2661521


  facebook: algraschool of ikc alexia
  Contact pagina:

naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

 
menu

Schoolgegevens

Adresgegevens

Idzerdastins 61
8925 AG Leeuwarden
(058) 2661521


Directeur

Mevr. Linda Verhaag: l.verhaag@pcboleeuwarden.nl


Intern Begeleider/Adjunct directeur

dhr. Johan Spoelstra  j.spoelstra@pcboleeuwarden.nl
 

Adresgegevens wijzigen/doorgeven:

algra-administratie@pcboleeuwarden.nl

 

Mailadressen van collega's 

Gr 1a/2a 

Trynke Bosgraaf

Elskelien Wiersma 

t.bosgraaf@pcboleeuwarden.nl

e.wiersma@pcboleeuwarden.nl

Gr 1b/2b

Jantine vd Wal  

Elskelien Wiersma 

j.vdwal@pcboleeuwarden.nl

e.wiersma@pcboleeuwarden.nl

Gr 1c

Joantine Douma

Leandra Bos

j.douma@pcboleeuwarden.nl

l.bos@pcboleeuwarden.nl

Gr 3a 

Hilda Jonker 

Nathalie Hettinga 

h.jonker@pcboleeuwarden.nl

n.hettinga@pcboleeuwarden.nl

Gr 4b/5b

Nathalie Hettinga

Carla de Vries

n.hettinga@pcboleeuwarden.nl

c.devries@pcboleeuwarden.nl

Gr 4a

Anneke Jonker

Ytje Rinzema 

a.jonker@pcboleeuwarden.nl

y.rinzema@pcboleeuwarden.nl

Gr 5a

Irma Poorte

Anneke Jonker

i.poorte@pcboleeuwarden.nl

a.jonker@pcboleeuwarden.nl

Gr 6a

Annarein Dijkhuis

Joantine Douma

a.dijkhuis@pcboleeuwarden.nl

j.douma@pcboleeuwarden.nl

Gr 6b/7b

Martine Hoeksma

m.hoeksma@pcboleeuwarden.nl 

Gr 7a

Neeltje de Boer

Leandra Bos

n.deboer@pcboleeuwarden.nl

l.bos@pcboleeuwarden.nl

Gr 8a

Anne-Joleyn Kolk

Alianne Dijk

aj.kolk@pcboleeuwarden.nl

a.dijk@pcboleeuwarden.nl

Gr 8b

Sabine Hettinga

Neeltje de Boer

s.hettinga@pcboleeuwarden.nl

n.deboer@pcboleeuwarden.nl

                                 

(meer over dit onderwerp)