Dr. Algraschool contactgegevens

Adresgegevens

Idzerdastins 61
8925 AG Leeuwarden
(058) 2661521


  facebook:
  Twitter:
  Contact pagina:

naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

 
menu

Schoolgegevens

Adresgegevens

Idzerdastins 61
8925 AG Leeuwarden
(058) 2661521


Directeur

Mevr. Linda Verhaag: l.verhaag@algraschool.nl


Adjunct/IB

dhr. Johan Spoelstra  j.spoelstra@algraschool.nl
 


Adresgegevens wijzigen/doorgeven:

administratie@algraschool.nl

 

Mailadressen van collega's

Gr1/2a        Yvonne Oost                              y.oost@algraschool.nl

                    Elskelien Wiersma                     e.wiersma@algraschool.nl

                

Gr1/2b       Jantine vd Wal                          j.vdwal@algraschool.nl

                  Elskelien Wiersma                      e.wiersma@algraschool.nl

 

Gr1/2c       Trynke Bosgraaf                        t.bosgraaf@algraschool.nl

                  Tjitske van Akker                      t.vanakker@algraschool.nl

     

Gr3a           Titia van Beijeren                       t.vanbeijeren@algraschool.nl

                   Regina Hazenberg                     r.hazenberg@algraschool.nl

                   Nathalie Hettinga                      n.hettinga@algraschool.nl

 

Gr3b           Renée Huizinga                          r.huizinga@algraschool.nl

                   Aafke Meinsma                          a.meinsma@algraschool.nl

                

Gr4a          Marlies van Slobbe                      m.vslobbe@algraschool.nl

                  Irma Poorte                                i.poorte@algraschool.nl

 

Gr4b/5b    Anja Nagel                                 a.nagel@algraschool.nl 

                  Ytje Rinzema                             y.rinzema@algraschool.nl

          

Gr5a         Foekje Steringa                          f.steringa@algraschool.nl

                 Carla de Vries                            c.devries@algraschool.nl

                

Gr 6a        Neeltje de Boer                          n.deboer@algraschool.nl

                 Alianne Dijk                               a.dijk@algraschool.nl

 

Gr6b/7b    Anneke Jonker                           a.jonker@algraschool.nl

                 Marianne Woudstra                    m.woudstra@algraschool.nl

                

Gr7a         Martine Hoeksma                       m.hoeksma@algraschool.nl

                 Annarein Dijkhuis                       a.dijkhuis@algraschool.nl

                 

Gr 8a       Annarein Dijkhuis                       a.dijkhuis@algraschool.nl

                Monique Tromp                          m.tromp@algraschool.nl

 

Gr8b         Anne-Joleyn Kolk                       aj.kolk@algraschool.nl

                Alianne Dijk                               a.dijk@algraschool.nl

(meer over dit onderwerp)

2e Advent

 Steek twee kaarsen aan.
 Licht wordt groter nu.
 Donker gaat verdwijnen.
 Heer, wij danken U!